Mdg

Зустрічайте новинку – двомісний електромобіль

Новий напрямок на ринку електромобілів – компактний AVANTIER від CENNTRO. Це перший електричний автомобіль в Україні з подібними характеристиками. Компактний і легкий AVANTIER з габаритами 2,98 х 1,50 має найбільший запас ходу серед  електромобілів такого формату на нашому ринку. Літій іонна батарея типу LFP з ємністю 13,9 kW/h повністю заряджається від 0 до 100% за 8 годин.

Доступна ціна, незалежність від коливань цін на бензин, низька вартість володіння та екологічна безпечність робить автомобіль дійсно економічно привабливим рішенням для власного користування та міської логістики.

AVANTIER прекрасно підходить для щоденних поїздок до офісу, супермаркету, розважального центру та просто для прогулянок. Доставка замовлень з магазинів, аптек та ресторанів, кореспонденції, виїзд майстра сервісної служби на виклик – відчуйте переваги електромобіля для бізнесу з AVANTIER.

Завдяки невеликим розмірам та можливості розвивати швидкість до 90 км/год, електромобіль дає можливість комфортно пересуватися по загруженим міським вулицям та легко знаходити місце для парковки.

Незважаючи не компактний розмір, у салоні зручно розмістяться дві людини, а для речей електромобіль має вантажне відділення, досить проcторе для такої моделі. Комфорт та безпеку забезпечить відмінна комплектація: подушка безпеки водія, ABS, EBD, EPS, кондиціонер, задній датчик паркування, камера заднього виду.

AVANTIER представлений у 4 кольорах. Вибери: білий, блакитний, бузковий чи зелений та роби замовлення. Купити електромобіль можна у офіційного дилера CENNNTRO у Києві за адресою: провулок Балтійський 20.

Підписатись на розсилку новин